1 / 4
KOMPLET od PREKRIVAC 2 carsavi i 2 jastucnici NOVI grcki !!
1.990 МКД
Цената е фиксна
05.11.2022 15:13

Скопје Центар / Скопје

PREKRIVACITE SE NOVI , NEOTPAKUVANI - na raspolaganje okolu 40 parcinja - nabavna cena vo grcija 75 evra - zemeni vo kompezacija
prekrivacite se so ekstra kvalitet, 65 % pamuk i 35 % poliester, dimenziite se :
Jorgan, 2.00 x 2.40
DVA CARSAVI 2.00 x 2.40
DVE Jastucnici 50 x 70
Vrven kvalitet
slikite se od niv

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
072266326
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам