prodavam plac vo sredno nerezi
50 €
07.06.2020 07:26

Карпош / Скопје

Квадратура:

350 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

prodavam plac vo sredno nerezi placot se granici so patot koj odi za pantelemon so voda na 10 m za po detalni imformaci javetese na 070595595

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070595595
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам