1 / 6
МЕД MED
600 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.02.2022 09:20

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Се продава ливадски мед на големо од реколта 2022 година
Минималнa количина 200 кг
Мeдот е со направени анализи за квалитет

https://www.facebook.com/МАК-Пчеларници-MAK-Pcelarnici

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Марјан
Пробиштип
Потврден огласувач
078 227 161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам