1 / 1
Прополис капки 20% раствор
150 МКД
Цената е фиксна
10.11.2022 14:42

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам и алкохолна тинктура прополис 20% за возрасни, произведен по традиционален рецепт од сопствени пчели. Во оригинална стаклена амбалажа 20мл. со дозер и капаче со осигурувач. Цена: 150 денари.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Jane
Потврден огласувач
077960260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам