1 / 5
MED,МЕД
По Договор
09.12.2020 11:29

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM VISOKO KVALITETEN 100% MED NA GOLEMO I MALO MEDOT E OD SOPSTVENO PROIZVODSTVO VO EKOLOSKI CISTA OKOLINA. CENA PO DOGOVOR.ZA KVALITETOT NA MEDOT IMAM LABARATORISKI ANALIZI . ZA DRUGI GRADOVI PRAKAM PO KARGO.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

ЗЛАТКО
prilep
Потврден огласувач
070 386 488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам