1 / 2
Zvucnici kutija 12'' sirokopojasni 2x150w rms 95db 8ohm
5.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.06.2022 11:23

Богданци / Гевгелија

Zvucnici kutija 12'' sirokopojasni 2x250w rms 95db 8 ohm. Edniot bas e Eminence, drugiot e Bots TVM. Dvata za 6000 den.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Denis
Потврден огласувач
070219900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам