1 / 3
PRODAVAM KLARINET NOBLET
1 €
24.01.2021 11:37

Неготино / Неготино

Noblet vo odlicna sostojba.
Prodavam i drugi modeli na profesionalno sredeni nastimani klarineti i saksofoni

Clarinet klarinet bufet buffet noblet selmer

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Дувачки инструменти

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
072510590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам