1 / 5
Kantarica ABS i PVC Traka donesena od Svajcarija
2.000 €
Цената е фиксна
29.05.2022 07:02

Куманово / Куманово

Mnogu malku koristena i mnogu socuvana.Ova cena e samo za kes.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Dragan
Milan Lisica br12
Потврден огласувач
078535488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам