1 / 5
GENERIC 125cc KAKO NOV !
850 €
26.01.2022 10:42

Дојран / Гевгелија

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2009

Модел:

GENERIC 125cc KAKO NOV !

Километри:

15000

Se prodava GENERIC 125cc Avstrisko proizvotstvo EXTRA ZACUVAN KAKO NOV !
Redovno servisiran meneto ulje na sekoi 1000km

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077687810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам