1 / 6
Продажба на градежен плац.
1 €
Цената не е фиксна
02.05.2021 19:01

Кичево

Квадратура:

515 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Плацот се наоѓа во Кичево на аголот на раскрсницата помеѓу улиците "4 Јули" и "11 Септември", плацот е 386 м2 споено до него има постара куќа со двор од 129м2, се заедно 515м2. Земјиштето поседува комплетна документација, и чист имотен лист. Цената е по договор. За подетални информации јавете се на долунаведениот број.

Контакт после 15часот на бр. +389 77 724 151 Вецо.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Дарко
Angel Dimovski 8-2/7 Skopje
Потврден огласувач
+38970357855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам