1 / 12
ZEBRA ROLO ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT KOMARNICI
1 €
Цената не е фиксна
24.06.2022 15:28

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Производство и монтажа на високо квалитетни:
- ПВЦ ролетни
- Алуминиумски ролетни
- Комарници од сите типови
- Венецијанер 16мм,25мм,50мм
- Дрвен венецијанер 25мм и 50мм
- Варолајт завеси ( платно )
- Вариолајт завеси ( ПВЦ )
- Роло завеси , Роло - Screen, Роло - Blackout
- Зебра завеси, Зебра плисе, Зебра со апликации


* Сите производи со врвен квалитет проследени со сите сертификати, обезбедена гаранција и неограничен сервис за сите наши клиенти

____________________________________________

Нудиме соработка и големопродажба на сите фирми и занаечии од Македонија.

INFORMACII ISKLUCIVO NA

077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам