1 / 5
Диспанзери за вода (Апарат за вода)
6.500 МКД
19.04.2022 01:01

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Со помош на овој апарат добивате ладна вода на 5 степени и топла вода на 95 степени.
Идеално за подготовка на кафе,чај,супа и други топли пијалоци.

Карактеристики на апаратот:
Cooling media compressor cooling(cold&hot) with storage cabinet
Voltage 220v-240v
Frequency 50Hz
Heating power 550w
Cooling power 90w
Heating capacity 85-95℃ 5L/hour
Cooling capacity 5-10℃ 3L/hour
Dimension 34*33*98cm
color paint color
Describe R134a gas compressor (new)

Гаранција 12 месеци
Можна испорака низ цела Македонија.

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Се продава од:

Горан Стојановски
Потврден огласувач
078344562 078344561 078344749
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам