1 / 6
Izdavam kompletno namesten ednosoben stan vo nas.Cair
1 €
13.08.2022 15:14

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

39 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Izdavam kompletno namesten ednosoben stan vo nas.Cair na 1-vi sprat blisku do novata Camija ,Samo za familija ili zenski lica. Izdadeno.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Рауф
Потврден огласувач
070260968.022630311
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам