1 / 4
ИМПЕРИЈА – Плац 156м²
60.000 €
28.11.2022 21:29

Охрид / Охрид

Квадратура:

156 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава плац со вкупна површина 156м².На плацот има темели од стара куќа со катност П+1.
Плацот се наоѓа во стариот дел на градот,над градскиот пазарот.
Шифра Д 69/20
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Плацна атрактивна локација

0 €

ИМПЕРИЈА – Продажба на плацеви

40 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам