1 / 5
BARAM MEHANICARI ZA KAMIONI VO SWEDSKA
2.100 €
Цената е фиксна
27.12.2021 09:06

Штип / Штип

Категорија:

Работа во странство

Пол :

Машко

Образование:

Основно + Професија

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

BARAM MEHANICARI ZA KAMIONI ZA VO SWEDSKA DNEVNICA 70 E , PLATA 2200 E MESECNO PLATEN PAT DO SWEDSKA I NAZAD PLUS SMESTAJ SERVISOT E NOV SE NAOGA VO MALMO ZA PODETALNI INFORMACCI JAVETE SE POTREBNI SE EVROPSKI DOKUMENTI DA POSEDUVAAT KANDIDATI TE

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

RZR
Потврден огласувач
071227346
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам