1 / 10
BIDI FIT ORGINALNI ORBITREK SPRAVI SAMO KAJ NAS
9.990 МКД
26.09.2022 21:50

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

https://bidifit.com/

http://toplife-bikes.com/product-category/fitness/

BIDIFIT SO NOVA LOKACIJA !!

POGOLEMI I PROSIRENI BLAGODARENIE NA VAS

NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA
UL.ZELEZNCKA (SEGA JORDAN MIJALKOV) BR.2
TEL.070609659
02-6121-100

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од:

BIDIFIT PRODAVNICA
Потврден огласувач
070609659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам