1 / 4
opel astra 1.8.16v.2000g
1 €
05.12.2021 19:22

Струга / Струга

Opel ASTRA 1.6.16v. 3vrati I 1.8 16v za delovi 2000 g karavan .. i opel VECTRA 98g 1.7 td isuzi. informacii na tel 078 845 983

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070522689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам