1 / 9
VAGI VAGA ВАГИ ВАГА (СИТЕ ВИДОВИ ВАГИ)
1.111 МКД
Цената не е фиксна
31.12.2020 19:57

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Производство, сервис и баждарење на сите видови ваги, производство на колски ваги ( камионски ваги со сите димензии 6x3m,7x3m,14x3m,16x3m,18x3m) одобрени во бирото за метрологија со издавање на докумет за јавна употреба на истите. Произведуваме колски ваги, платформски ваги, ваги за посебни намени, сточни ваги, кланични линиски ваги, ваги за дозирање, ваги за градежни цели и професионални решенија за секое ваше мерење.
контакт тел.
070 380 805
071 348 348

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

ИНТЕРТАС
Поранешна ф-ка ,,Газела,, ул.бр.852.
Потврден огласувач
+389 023066055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам