1 / 12
Pet Shop Park - za kuce, mace, papagal
1 €
27.03.2022 10:41

Скопје Центар / Скопје

Пет Шоп ПАРК

НАЈГОЛЕМ ИЗБОР НА ХРАНИ И АКСЕСОРИС....СЕ ЗА ВАШИОТ ДОМАШЕН МИЛЕНИК.

Ве oчекуваме во Дебар Маало, во близина на зоолошката градина

тел 070 / 242-097

Категорија: Продавници, Трговија / Храна опрема за домашни миленици

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070242366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам