1 / 3
prodavam slusalki
1.500 МКД
Цената е фиксна
07.11.2021 20:58

Карпош / Скопје

prodavam slusalki socuvani za kompjuter profesionalni koristeni mnogu malku slusalkite se kupeni za 2500 denari no jas gi prodavam za 1500 denari veruvam ke bidete mnogu zadovolni pozdrav do site klienti prijaten den

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Микрофони/Слушалки

Се продава од:

Savov Mladen
Потврден огласувач
078245946
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам