1 / 6
Hidraulicni pumpi
1 €
21.09.2022 12:19

Гази Баба / Скопје

Se prodavaat hidraulicni pimpi,ventili i ostanati delovi za hidraulika. Delovite mozete da gi vidite od slikite. Ne rabotam hidraulika i ne mi se poznati mnogu rabotite.Za podetalni informacii javete se.
070 581 836
Delovite se prodavaat komplet site.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава / Можна е замена од:

Dragan
Потврден огласувач
070581836
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам