1 / 4
Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10
500 МКД
02.07.2022 10:07

Карпош / Скопје

Vrsam Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10 Instalacija na sekakvi programi po zelba Adobe Microsoft, Corel, Photo,Autocad itn......................................................................................................IT SERVICE “SDM GROUP”

Категорија: Компјутери / Софтвери / Оперативни системи

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
070379742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам