1 / 12
SOBI I APARTMANI
1 МКД
21.06.2022 15:45

Берово / Берово

Број на соби:

5

Квадратура:

450 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

120 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Marshal tito 155

IZDAVAME SOBI I APARTMANI IMAME I STRANICA NA FACEBOOK POD IME KUKA BAZA TAMU MOZETE DA VIDITE POVEKE SLIKI I SE STO VE INTERESIRA OKOLU KUKATA VE OCEKUVAME JAVETE SE DASE DOGOVORIME ZVONETE NA 078 425 855 SANJA

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

blazo
Потврден огласувач
078425855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам