1 / 12
ATRAKTIVNA VILA
По Договор
26.02.2019 17:33

Велес / Велес

Број на соби:

6

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

400 m²

ATRAKTIVNA VILA locirana kaj ezero Mladost , naselba Otovica.Kukjata e vednash vseliva , legalizirana i ima struja i voda.Ima dva sprata po 50 M2 i plus tarasi od 50 M2.Dvorna povrshina od 350 M2 Na samiot vlez vo Otovica,vednas na patot!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

T O N I
Потврден огласувач
078 430 510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам