1 / 7
Se prodava aparat, objektivi i blic
4.500 МКД
23.01.2023 17:44

Бутел / Скопје

Резолуција:

20,1-25 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Se prodava objektiv za aparat Minolta 80-200mm. Cenata mu e4500 denari.
Se prodava blic za aparat Minolta, marka Metz. Program-3500 XL. Cenata mu e3500 denari.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Zivko
Потврден огласувач
075243318
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам