1 / 1
SVECEN DZEMPER SO LAME ( so dve lica)
1.000 МКД
21.02.2023 17:59

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Џемпери

Големина:

XL

Боја:

Црна

Se prodava racno izraboten dzemper pogoden za poveke konfekciski broevi ,so lame za sveceni priliki . racna izrabotka ,nema rabovi , se koristi so dvete lica Cena 1000 d tel 078373734

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

megi
Потврден огласувач
078373734
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам