1 / 2
POPRAVAM I PRODAVAM VES MASINI
1 МКД
Цената не е фиксна
29.09.2022 19:25

Куманово / Куманово

Prodavam ves masini Imam i rezervni delovi
polovni i novi imam novi elektroniki za
Gorenje isto gi otvaram i menjam lageri so zatvorenite
kazani BOS BEKO INDESIT i drugi
Tel 075 580 801 070 684 226 ODAM NA TEREN PO GRADOVI

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Се продава од:

Dicko
Потврден огласувач
075580801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам