1 / 3
НОВИ НАОЧАРИ СО UV ЗАШТИТА НАПРАВЕНИ ЗА НАЈРАЗЛИЧНИ СПОРТОВИ
250 МКД
Цената е фиксна
28.02.2023 19:18

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ НАОЧАРИ СО UV ЗАШТИТА UV 400 НАОЧАРИТЕ СЕ КВЛАИТЕТНИ ИЗРАБОТЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ МАТРИЈАЛИ НАПРАВЕНИ ЗА НАЈРАЗЛИЧНИ СПОРТОВИ ВЕЛОСИПЕДИЗАМ, MOTTOCORSS,ПЛАНИНАРЕЊЕ,СКИЈАЊЕ,АЛПИНИЗАМ И ЗА ДРУГИ НАЈРАЗЛИЧНИ СПОРТОВИ.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ПРЕКУ КАРГО ДО ВАША АДРЕСА ИЛИ ДО КАРГО ЦЕНТАРОТ ВО ВАШИОТ ГРАД НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

A.
Потврден огласувач
072271747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам