1 / 4
НОВИ ГЕЛ НАВЛАКИ СИЛИКОНСКИ ЗА СЕДИШТЕТО И НАВЛКА ЗА БАГАЖОТ
100 МКД
Цената е фиксна
28.02.2023 19:12

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ГЕЛ НАВЛАКИ СИЛИКОНСИ ЗА СЕДИШТЕТО ОД ВЕЛОСИПЕДОТ НАВЛАКИТЕ СЕ ШТЕЛУВААТ ВО ОДНОС ОД СЕДИСТЕТО ВОДООТПОРНИ НЕ ПРОПУСТААТ ВОДА ЦЕНА 200 ДЕНАРИ.
**НАВЛКА ЗА БАГАЖОТ СО КВЛАИТЕТН СУНЃЕР СЕ ПРИЦВРСТУВА МНОГУ ЕДНОСТАВНО БОЈА ЦРНА ЦЕНА 200 ДЕАНРИ.
***КОЖНА НАВЛАКА ЗА ВАШЕТО СЕДИШТЕ МНОГУ УБАВА МЕКА =100 ДЕНАРИ.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ПРЕКУ КАРГО ДО ВАША АДРЕСА ИЛИ ДО КАРГО ЦЕНТАРОТ ВО ВАШИОТ ГРАД НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

A.
Потврден огласувач
072271747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам