Logo

JACK WOLFSKIN NOVA ICEGUARD

Број на оглас: 1785975 | Објавен на: 07.10.2016, 10:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Кампување и Природни активности / Облека

Вид на оглас: Се продава


Se prodava zenska ventijaga
JACK WOLFSKIN NOVA ICEGUARD
Golemina L
Boja: Night Blue

Cena po dogovor

Tel. 070237433

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Kristijan