1 / 4
se prodava stan vo centarot na kicevo
45.000 €
Цената е фиксна
05.04.2022 17:30

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

63 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2014

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Tane caleski 9/10

se prodava stan vo centarot na kicevo nasproti peralna viktor tajmiska zgrada 63m2 dve terasi spalna dnevna trepezarija kujna pretsoblje kupatilo podrum komplet namesten so pvc prozori golem parking barajte samo na viber 078360235

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
078360235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам