1 / 2
Formatiranje, PC, LapTop se od softver ,moze i na povik
400 МКД
27.08.2019 10:06

Карпош / Скопје

VRSAM PROFESIONALNO SOFTVERSKO SERVISIRANJE NA KOMPJUTERI LAPTOPI TABLETI ANDROID UREDI .PREINSTALIRANJE NA WINDOWS INSTALACIJA NA PROGRAMI PO NARACKA ANTIVIRUSI VRAKANJE PODATOCI SLIKI OD HARD DISK ,SD CARD I SE STO VI TREBA .MOZE OD SEKADE OD MAKEDONIJA PO KARGO KE SE ORGANIZIRAME A DOAGAM I NA POVIK AKO IMA POTREBA ...........................................................................................................IT SERVICE “SDM GROUP" BARAJTE NA 070379742

Категорија: Компјутери / Софтвери / Оперативни системи

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
070379742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам