1 / 10
MEHANICAR i ELEKTRICAR ZA KAMIONI
2.200 €
18.12.2021 09:01

Штип / Штип

Категорија:

Работа во странство

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Imame potreba od eden elektricar i eden mehanicar so rabotno iskustvo za rabova vo servis za kamioni vo Malme Swedska.
Plata 2200 evra plus obezbedeno smestuvanje i patni trosoci i dopolnitelni bonusi, Ke ve zamolime da se javuvaat samo elektricari i mehanicari so rabotno iskustvo na kamioni.
Poveke informacii na tel. 070322883

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

srdjan
Потврден огласувач
070322883
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам