1 / 2
мотрна прскалка
159 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.03.2023 09:31

Битола / Битола

Се продава мотoрна прскалка на количка 100 - литарска со две црева. марка МИО-Осиек

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава / Можна е замена од:

Ѓорги
Bitola ul. Koco Colakov br. 35
Потврден огласувач
070535043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам