Logo

DISKOVI

Број на оглас: 1804926 | Објавен на: 28.01.2020, 19:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaa polovni Diskovi za Passat model 4 vo dobra sostojba moze da se vida vo sekoe vreme

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Sasho

Потврден огласувач