1 / 3
kazance rezervoar za antifriz mondeo 3 2000 - 2007
2.200 МКД
Цената не е фиксна
22.08.2021 08:43

Аеродром / Скопје

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo MK3 2000 - 2007

Tип на делови:

Ладење / пумпа за вода

kazance rezervoar za antifriz za mondeo od 2000 do 2007 benzin nov neupotrebeno, kupeno po greska

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

R.
Потврден огласувач
078446002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам