1 / 1
SE PRODAVA TROSOBEN STAN OD 80 M2
По Договор
16.03.2023 15:25

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

4 кат

Se prodava trosoben stan od 80 m2 , stanot se naoga na dobra lokacija ima preubav raspored, so taa kvadratura imame stanovi na poveke lokacii vo Ohrid. Za poveke informacii na tel> 078-218-622

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ardijana
Потврден огласувач
078218622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам