1 / 7
masina za pakuvanje, dozerka - pakerka, folija so kompresor
12.399 €
Цената не е фиксна
30.08.2022 09:08

Тетово / Тетово

masina za doziranje i pakuvanje na prasak za alista, elekronska kontrola, raboti na vozdusni cilindri..
Whatsapp 38978326397

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Driton
Потврден огласувач
078326397
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам