1 / 2
Kukja so dvorno mesto i obrabotliva zemja
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2022 14:29

Кичево

*Се продава куќа со дворно место
*градежно земјиште од 3030м2 и обработлива земја (нива) од 244м2
* Од двете страни излегува покрај река
* Локација покрај магистрален пат-Другово
*Цената не е фиксна и има простор за
договор

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Nenad
Потврден огласувач
078272875
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам