Logo

GOLEM KAFEZ NA TRKALA

Број на оглас: 1809601 | Објавен на: 14.08.2019, 11:50
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 199 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA GOLEM KAFEZ NA TRKALA ZA GOLEMI PAPAGALI , MAJMUNCINJA I SLICNI MMILENICI.

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Nebojsa

Потврден огласувач