1 / 9
VAKUM PUMPA za MAGNETNA BORMASINA za busenje na NEMETALI
905 €
10.08.2020 13:02

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

INFO TEL: VIP 078 201 949
ONE 070 213 150
ONE 070 398 715

Nova vakum pumpa so set za bagnetna bormasina za busenje na nemetali: aluminium, rosfrej, inox, plastika, bakar i slicno.

-Setot se sostoi od:
1. Vakum pumpa
2. Boca za vozduh
3. Plotna za vakumiranje i postavuvanje na masinata

Ovoj set go imame na lager
Cena: 55.900 denari so DDV

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од: Претпријатие

Avto plac METFIL
Унгарска бб Индустриска зона Кочани
Потврден огласувач
070 398 715 078 201 949
Испрати Е-маил до огласувачот

Sakate profesionalen alat? Probajte JEPSON - made in Germany

1 €

Masina za brusenje+poliranje na METAL-JEPSON Germanska NOVA

630 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам