1 / 6
DRZAC za CEFKI za precizno busenje so MAGNETNA BORMASINA
225 €
19.11.2019 16:07

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

INFO TEL: VIP 078 201 949
ONE 070 213 150
ONE 070 398 715

Nov drzac za cefki specialno namenet za bagnetni bormasini.
Sluzi za precizno busenje na cefka so magnetna bormasina

Ovie drzaci gi imame na lager

Drzac od fi 32 do fi 127mm
Cena: 13.750 denari so DDV

Drzac od fi 32 do fi 600mm
Cena: 18.630 denari so DDV

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од: Претпријатие

Avto plac METFIL
Унгарска бб Индустриска зона Кочани
Потврден огласувач
070 398 715 078 201 949
Испрати Е-маил до огласувачот

Magnetna busalica MAGPRO 35/2S Germanska Profi NOVA

940 €

Masina za KANTIRANJE na METAL-JEPSON Germanska NOVA

410 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам