1 / 2
Се продава стара куќа на Горобински пат
35.000 €
Цената е фиксна
22.10.2018 17:19

Свети Николе / Свети Николе

Број на соби:

6

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

400m2 m²

Се продава куќа во Свети Николе (приземје+еден кат), на Горобински пат, улица Младинска 11.
Изградена е кон крајот на 60-ите години на минатиот век, има вкупна дворна површина од 400м2, а во нејзин состав има и гаража и летна кујна.
Телефон за контакт: 071 877 236, Фиксен: 2467 702

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

mitre
Потврден огласувач
071877236
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам