1 / 4
se ptodava kujka
2 €
20.10.2021 20:18

Македонски Брод

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

4000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Partizanska

Se prodava kujka vo gradot vo makedonski brod so ovostarnik izvorska voda na super lokacija pogodno i za kafana nema okolu kuki sto bi smetalo pogodno za biznis eftino smenet krov

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

TONI
tasko karaga
Потврден огласувач
070707665
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам