1 / 1
KAWASAKI KALNIK
1.500 МКД
10.03.2023 21:00

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Kalnik za Kawasaki Z750 i Z1000 od 2003-2006. Nov neupotrebuvan.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
078201502
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам