1 / 5
Vodovod Ventil Kolena i dr. - Водовод Вентил Колена и др.
2.200 МКД
Цената не е фиксна
11.07.2022 15:40

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat novi neupotrebeni pocinkuvani delovi za vodovodna ili za protivpozarna instalacija, Site delovi se od jugoslovensko (kvalitetno) proizvodstvo i ne se korodirani nitu osteteni.
- Ventil so gumicka 1''/1/2 - 1 kom = 900 den.
- Koleno 2'' - 2 kom = 135 den. za kom.
- Dupla nipla 2'' - 1 kom = 110 den.
- Kolena 1''/1/2 - 3 kom = 120 den. za kom.
- Dupla nipla1''/1/2 - 4 kom = 60 den. za kom.
- Muf 2'' - 1 kom = 110 den.

Cenite ne se fiksni. Informacii na telefon 070794586

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам