1 / 7
Citroen Saxo
1 €
22.06.2022 13:14

Кичево

Марка:

Citroen

Модел:

Saxo

Tип на делови:

Делови за Сервис и одржување

Prodavam polovni delovi za citroen Saxo 1.1 benzin ful injksion godina 2002 so pominati 120000 km. mnogu e zacuvan 100% ispravni delovi. Donesena od shvajcarija moze da se carini euro 3

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Florim
Потврден огласувач
070382379
Испрати Е-маил до огласувачот

Nissan Almera 1.5 dci

1 €

Ford Fokus

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам