1 / 2
Skii Rossignol i cizmi za skijanje
1 €
Цената не е фиксна
21.02.2021 19:40

Велес / Велес

Prodavam skii komplet so vezovi i cizmi za skijanje odlicno socuvani
Cizmi Alpina slovenski 305mm
Cizmi Nordika italijanski 320mm
Za poveke informacii: 071 56 46 56

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

$$$
Потврден огласувач
071466119
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам