1 / 2
Поправка на сите видови десктоп и лаптоп компијутери
500 МКД
20.01.2023 15:42

Аеродром / Скопје

Производител:

Останато

Процесор:

Останато

Xaрд диск HDD:

> 2 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Поправка на сите видови десктоп и лаптоп компјутери, инсталација на windows, чистење од вируси, малвери, чистење на тастатури, кулери, менување на термичка маст и тн. Враќање на податоци од хард диск

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Aleksandar
Февруарски Поход бр.20
Потврден огласувач
075668037
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам