1 / 11
Scart kabel
150 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.12.2018 14:38

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Scart Cabel
- za povrzuvanje so tv
- Kabel za internet
(Ruter so Kopjuter,Laptop,TV Resiver i tn)
- Kabel za povrzuvanje Kompjuter so Printer ..
Kopjuter so TV
Kopjuter so Radio
TV so satelitska i tn ..
+ Tenda Stik za povrzuvanje na bezicen internet (bes kabli)
Tel kontakt 071921283

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од:

...
Потврден огласувач
071295091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам